«Lattelecom» katram pansionātam dāvinās virszemes TV dekoderu

Apollo
0 komentāru

Uzņēmums «Lattelecom» pēc valsts svētkiem vairāk nekā 150 aprūpes centriem un pansionātiem nogādās virszemes televīzijas (TV) dekoderus, portālam «Apollo» paziņoja uzņēmuma pārstāve Līga Bite.

«Lattelecom» katram pansionātam dāvinās virszemes TV dekoderu

Foto: R. Oliņš/«Apollo»

«Lattelecom», kas realizē valsts pāreju no analogās uz virszemes TV ciparu apraidi, apņēmies katram Latvijas pansionātam uzdāvināt vienu bezmaksas dekoderu.

«Ja būtu jānosauc Latvijas iedzīvotāji, kam televīzija ir visnepieciešamākā, tie pirmām kārtām būtu pansionātu un sociālo aprūpes centru iemītnieki. Tā ir sabiedrības daļa, kam televīzija ir gandrīz vai vienīgā saikne ar pārējo sabiedrību, tāpēc TV kanālu pieejamība ir ļoti svarīga,» norāda «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

19. novembrī svinīgā pasākumā «Lattelecom» dāvinās pirmo dekoderu «Latvijas Samariešu apvienības» sociālās aprūpes mājai — pansionātam.

Pasākumā piedalīsies labklājības ministrs Uldis Augulis, «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, biedrības «Latvijas Samariešu apvienība» direktors Andris Bērziņš un sociālās aprūpes centra «Pārdaugava» direktore Ilze Ragozina.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv