«Lattelecom» un «apollo.lv» piedāvās Vispasaules drošāka interneta dienas tiešraidi

Apollo
0 komentāru

Otrdien elektronisko pakalpojumu sniedzējs «Lattelecom» un portāls apollo.lv piedalīsies Vispasaules drošāka interneta dienai veltītā pasākumā, kur «Lattelecom» organizēs konkursu, lai paaugstinātu jauniešu zināšanas par drošu internetu.

«Lattelecom» uzsver, ka ir svarīgi piedalīties sabiedrības izglītošanā un interneta drošības veicināšanā. Savukārt, portāls apollo.lv rūpēsies par tiešraidi, lai notikumu varētu vērot un jaunas zināšanas par drošību internetā iegūt ne tikai klātesošie, bet arī citi interneta lietotāji.

Tiešraidi varēs skatīties šeit

Vispasaules drošāka interneta dienai veltītais pasākums sāksies 15.00 un notiks «Galerijas Centrs» telpās. Kā informēja «Net-Safe Latvia» projekta vadītāja Maija Katkovska, pasākums organizēts, lai vērstu jauniešu un viņu vecāku uzmanību uz emocionālās pazemošanas problēmu internetā un mudinātu bērniem pašiem kļūt iecietīgākiem un apdomāt savas darbības internetā.

Notikuma laikā būs iespēja sastapt sabiedrībā populārus cilvēkus, kas dalīsies savā pieredzē un domās par drošību internetā. Būs iespēja piedalīties konkursos, lai iegūtu vērtīgas balvas. Pasākumu vadīs aktieris Kaspars Zvīgulis un «MTV Latvija» vīdžejs Ženete Skarule.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv