«Latvian Blues Band» gaidāms jauns albums

Apollo
0 komentāru

«Latvian Blues Band» nupat pabeidza darbu Rīgas Skaņu ierakstu studijā, kur nepilnu divu nedēļu laikā tika ierakstītas 14 dziesmas jaunam albumam.

«Latvian Blues Band» gaidāms jauns albums

Foto: Normunds Kalniņš/LBAB

Visu dziesmu autori ir grupas dalībnieki Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis, kuri šajā ierakstā debitē arī producentu lomās. Kompozīcijas ieturētas grupai raksturīgajā stilā ar soul- blues elementiem. Ļoti īpaša vērība tika pievērsta ieraksta kvalitātei – tika izmantoti daudzās pasaules studijās iecienītie Jura Zariņa mikrofoni, bet galvenais taustiņinstruments bija leģendārās «Hammond B3» elektroērģeles, kuras spēlēja viens no Eiropas vadošajiem ērģelniekiem austrietis «Raphael Wressnig». Savukārt ierakstītā materiāla pēcapstrāde un sagatavošana izdošanai tiks veikta pie nozares ekspertiem Vācijā.  

«Esam ļoti apmierināti ar paveikto – viss skan tieši tā, kā gribējām. Ļoti priecājamies arī par Raphael Wressnig meistarību - Hammond partijas ir vienkārši fantastiskas!», savu prieku par paveikto neslēpj grupas dalībnieki.

Jaunajam albumam ir dots tituldziesmas nosaukums «When the Sun Goes Down» un tas tiks izdots rudenī gan CD, gan arī mp3 formātā. Tad arī tiek plānots grupas 10 gadu jubilejas lielkoncerts, kas vienlaicīgi būs arī albuma prezentācijas pasākums.

Bet šīs nedēļas beigās «Latvian Blues Band» uzstāsies festivālā «Bluesfest Eutin», Vācijā.

«Latvian Blues Band» -
Jānis Bukovskis – ģitāra, balss
Rolands Saulietis – bungas, balss
Reinis Ozoliņš - bass
Artis Ločmelis – saksofons, taustiņinstrumenti
Nauris Strežs – trombons

Informācija internetā: «latvianbluesband.com».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv