Latvieši apgūst angļu valodu 14 dienās

Apollo
36 komentāri

Iemācies angļu, krievu, vācu, spāņu vai kādu citu svešvalodu internetā par tikai 4.95 ls.

Latvieši apgūst angļu valodu 14 dienās

Foto: publicitātes foto

Šveices valodu institūtā izstrādāta jauna programma svešvalodu apguvei internetā, kas tagad pieejama arī Latvijā. Šo metodi svešvalodu apguvei izmantojuši jau vairāk kā 15'000 cilvēku Latvijā. Vidēji 14 dienu laikā cilvēki apgūst svešvalodu pietiekamā līmenī, lai pilnvērtīgi sazinātos ceļojuma laikā vai jaunas darba vietas atrašanai ārzemēs. Lai apgūtu jaunu svešvalodu nāc uz www.swisslanguages.com

Līdz 27. jūnijam iespējams apgūt jaunu valodu par 4.95 Ls. Dēļ lielā pieprasījuma, piedāvājuma skaits ierobežots - atlaidi saņems pirmie 100 pircēji! Programmu iespējams apgūt jau 14 dienās, taču to izmantot varēs visu laiku.

Turpinājumā intervijas ar cilvēkiem, kuri stāsta par savu pieredzi jaunu svešvalodu apguvē internetā.

Zaiga (52) no Madonas stāsta:

«Meita pasūtīja Swisslanguages programmu, lai varu mācīties angļu valodu. No sākuma domāju, ka tas būs sarežģītāk, bet kad sāku lietot programmu mainījās domas. Pirms mēneša, kad devos atvaļinājumā atvēru programmu un atkārtoju vārdus un teikumus. Ārzemēs sapratu, ko man veikalā jautā un varēju arī paprasīt to, ko vēlos.  Jutos labi, ka nebija visu laiku jāprasa kādam, lai iztulko, ko man saka.»

Daiga (44) no Liepājas stāsta:

«2012. gada beigās sāku lietot Swisslanguages svešvalodu apmācību programmu. Toreiz meklēju risinājumu, lai īsā laikā iemācītos vācu valodu vismaz tādā līmenī, lai saprastu sarunas tēmu un spētu nedaudz komunicēt vācu valodā. Bija iespēja strādāt Vācijā par šuvēju un saņemt ļoti labu algu. Vajadzēja ātri iemācīties valodu, lai varētu komunicēt ar vietējiem klientiem. Swisslanguages programma man ļoti atviegloja sākumperiodu Vācijā. Tagad, pēc 5 mēnešiem, diezgan brīvi spēju sarunāties vāciski.»

Aneta (47) no Rīgas stāsta:

Strādāju Rīgā frizētavā. Ļoti bieži nākas apkalpot arī angļus un zviedrus. Man nav tik daudz laika, lai mācītos vēl divas jaunas svešvalodas. Diezvai es to spētu klātienes valodas kursos, jo nav vairs tie gadi. Ar šo valodu programmu es iemācījos visu nepieciešamo angļu un zviedru valodā pāris nedēļās. Lai saprastos ar klientiem, man šīs nodarbības bija ideāli piemērotas. Klienti uzreiz ir draudzīgāki, kad runāju ar viņiem viņu dzimtajā valodā, arī atstāj labākas dzeramnaudas.  

Šodien pirmie 100 varēs apgūt jaunu svešvalodu par tikai 4.95 Ls. Tu vēl vari paspēt būt starp pirmajiem 100 - dodies uz www.swisslanguages.com

Ja tev ir jautājumi par programmu, raksti mums uz official@swisslanguages.com

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv