Latvieši radījuši oriģinālu Ziemassvētku apsveikumu Video

Apollo
13 komentāri

Šajos Ziemassvētkos pārsteidz savus mīļos ar unikālu Ziemassvētku dāvanu – apsveikumu no paša Ziemassvētku vecīša! Ziemassvētku vecīša apsveikums tiek ierakstīts augstas kvalitātes video, līdz ar to šo apsveikumu var nodot praktiski jebkuram un jebkurā laikā. Ziemassvētku vecīša apsveikums tiek veidots personīgi katram tā pasūtītājam.

Latvieši radījuši oriģinālu Ziemassvētku apsveikumu

Foto: Publicitātes foto

Roberts Sniedziņš, projekta idejas autors: «Katrs no mums bērnībā ir vēlējies satikt Ziemassvētku vecīti, tieši Ziemassvētku vakarā. Diemžēl Ziemassvētku vecītim pārsvarā sanāk ierasties brīžos, kad viņu neviens nepamana. Lai katram no mums būtu iespēja šajā Ziemassvētku vakarā satikt un saņemt personīgu apsveikumu no paša Ziemassvētku vecīša, mēs esam radījuši unikālu produktu – video apsveikumu no paša Ziemassvētku vecīša.» Projektā piedalās Latvijā labi zināmais aktieris Kaspars Pūce, kurš jau gandrīz 50 gadus decembra nogalēs kļūst par Ziemassvētku vecīti.

Ziemassvētku vecītis uzrunā gan lielus, gan mazus. Ar šo apsveikumu Jūs varat pārsteigt bērnus, tuviniekus, draugus un pat savus darba kolēģus. Sveicienu vecītis nodod latviešu vai krievu valodā. Sīkāka informācija par projektu www.vecitis.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv