Latviešu mūzikas producente strādā ar diskodīvu Amandu Līru Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Latviešu deju mūzikas producente Ilze Kalve tikko pabeigusi darbu pie pasaules disko laikmeta zvaigznes Amandas Līras topošā albuma «Brief Encounters: Reloaded» ierakstiem – latviete ir veidojusi vairākas albuma dziesmas.

Albums "Brief Encounters: Reloaded". 2 attēli Atvērt

Albums "Brief Encounters: Reloaded".

Publicitātes foto.

Lielbritānijas mūzikas apskatnieki jau paspējuši šo albumu nosaukt par spilgtu 80. gadu disko dīvas atgriešanos. Vienu dziesmu tajā remiksējis arī populārais britu mūziķis Boy George, kurš savā interneta blogā, runājot par Līras albumu, komplimentus izteicis tieši latvietes Ilzes Kalves veidotajiem ierakstiem dziesmām «Doin’ Fine», «Back To Black», «Perfect Day», «Sorrow», «Suicide Is Painless», «I Don't Wanna Lose You».

Par savu līdzdalību Amandas Līras albuma «Brief Encounters: Reloaded» tapšanās Ilze Kalve stāsta: «Angļu ierakstu kompānija, kas strādā ar šo dziedātāju, zināja manus agrākos darbus. Un vienu dienu man vienkārši piedāvāja strādāt pie vairākiem topošā albuma ierakstiem. Galvenais nosacījums bija, lai Amandas balss netiktu pārveidota un saglabātu savu raksturīgo īpatnējo skanējumu. Kompānijas direktoram arī ļoti patika manis iedziedātie fona vokāli, tāpēc man nācās vēl piedziedāt papildus partijas. Lai arī šķiet, ka mūzikā esmu paveikusi gana daudz – gan strādājot projektos «Pamatinstinkts» un «Basic Instinct», gan veidojot remiksus «Prāta Vētrai», tomēr ārpus Baltijas valstīm nevienam tas neko neizsaka. Amanda Līra ir ne tikai unikāla pasaules mēroga zvaigzne, viņa ir arī sava laika leģenda. Dalība šādā projektā ir nenovērtējama un es esmu ļoti pagodināta, ka šī iespēja tika piedāvāta tieši man.»
 
Amanda Līra, kurai šobrīd ir 64 gadi, savu karjeru sākusi kā modele, kura 15 garumā bijusi leģendārā Salvadora Dalī mūza. Pēc tam, kad Līra iepazinās ar Rolling Stones mūziķi Braienu Džounsu un Deividu Boviju, viņa kļuva par pilntiesīgu 60. gadu svingojošās Londonas dalībnieci. Kopš 1975. gada Amanda Līra kļuvusi par deju mūzikas karalieni, kura savu atgriešanos gatava pieteikt jau pavisam drīz jaunajā albumā «Brief Encounters: Reloaded».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv