Latviešu puiši ir dumji: «Precētie pret brīvajiem» dalībnieki «saiet ragos» Attēlu galerija

Apollo
87 komentāri

Brīvais Arvis uz randiņiem dodas apbruņojies ar zaķa ausīm. Katrai meitenei zaķa izskatā jādodas ielās un jālūdz svešiniekiem telefona numuri, un jāiedod viņiem buča! Kura meitene izrādīsies atvērtākā pārbaudījumam - tai vajadzētu būt brīvai. Arvis nelaida garām iespēju pārbaudīt meitenēm arī pulsu, tāpēc rokas tika liktas uz dāmu krūtīm.

Aizņemtā Marija spēlē piedalās ar mērķi padarīt savu mīļoto greizsirdīgu. Un viņai tas izdosies! Pulsa pārbaudījums Marijai bija kā «auksts ūdens uz galvas».

Brīvā Aija, kā pati saka, «iet uz visiem 100 procentiem, lai uzvarētu un pārliecinātu, ka ir brīva». Randiņā viņa atļāvās pat klēpja dejas, kaut darīja to pirmo reizi.

Aizņemtā Kate bija bezgala apvainosies par Arvja pārbaudījumiem un pārmeta puisim seklumu. Randiņa laikā abu starpā nebija ne kripatas no romantikas! 

Brīvais puisis šoreiz izvēlējās aizņemto dāmu Kati, kas nozīmē to, ka uzvaras laurus plūc aizņemtie! Brīvā Aija nebija mierā ar Arvja izvēli, sakot, ka «visi latviešu puiši ir dumji,» uz ko Arvis atbildēja, ka «nosvērtas meitenes pirmajā randiņā nerīkojas tā, kā to darīja Aija».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv