Latvietei iespēja iekļūt «Pirelli» kalendārā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Par iespēju kļūt par vienu no ekskluzīvā «Pirelli» 2006. gada kalendāra fotomodelēm cīnīsies arī 16 gadu veca meitene no Rīgas — modeļu aģentūras «Dandy» pārstāve Dace Burkevica. Aplūko Daces portfolio.

Jau šodien meitenes portfolio nosūtīts uz Ņujorku, un, ja tas tiks atzinīgi novērtēts, Burkevica drīzumā dosies uz ASV, kur līdz ar citām modelēm no visas pasaules cīnīsies par iespēju nokļūt 2006. gada kalendāra lappusēs.

Burkevicu kā piemērotāko pretendenti no Latvijas cīņai par iekļūšanu ekskluzīvā kalendāra lapaspusēs no 83 kandidātēm izraudzīja žūrija, kuras priekšsēdētājs bija modes mākslinieks Dāvids. Žūrijā bija arī kompānijas «Latakko» īpašnieks un direktors Jevgeņijs Kopilkovs, fotogrāfs Valts Kleins, kreatīvās aģentūras «Meduza» direktore Dace Ozola un Itālijas vēstnieks Latvijā Ferdinando Zeza.

Kā žurnālistiem norādīja Itālijas vēstnieks, izraudzīties tikai vienu no 83 latviešu modelēm esot bijis sarežģītākais uzdevums viņa diplomāta karjerā.

Savukārt Dāvids atzina, ka veiksmes gadījumā meitene var kļūt par miljonāri, bet Latvija — par pasaulē pazīstamu valsti. «Tāpēc tā bija ļoti liela atbildība — izvēlēties, kura no meitenēm var kļūt par to laimīgo,» sacīja Dāvids, viltīgi piebilstot: «Es vairāk neko nedrīkstu teikt, bet iespēja, ka viņa varētu iekļūt kalendārā ir ļoti liela…»

Ik gadu tiek izdoti aptuveni 40 000 kompānijas «Pirelli» kalendāru. Tie netiek pārdoti un tiek tikai dāvināti.

Katru gadu par «Pirelli» kalendāru atbildīgā menedžeru komanda uzaicina vienu no pasaulē populārākajiem fotogrāfiem un viņš kopā ar māksliniecisko redaktoru izstrādā vispārējo fotogrāfiju koncepciju.

Kalendāra pamattēma vienmēr bijusi saistīta ar sievietes ķermeņa skaistumu, tāpēc dažādos gados tam pozējušas pasaulslavenas modeles un aktrises: Naomi Kempbela, Sindija Krauforde, Eva Hercigova, Keita Mosa, Sudānas princese Imana, Kjāra Čaplina un citas.

Pirmo kalendāru «Pirelli» izdeva pagājušā gadsimta 60. gadu vidū kā ekskluzīvu korporatīvo dāvanu saviem turīgajiem klientiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.09.2017
Ienākt apollo.lv