Latvietis interneta totalizatorā laimē 47 tūkstošus latu

Apollo
0 komentāru

Rīdzinieks Sandis Ozols 2009. gada 7. oktobrī, piedaloties interneta totalizatora portāla «betway.com» uzkrājumderībās, precīzi prognozēja 15 sporta spēļu rezultātus un, liekot likmi 25 latu vērtībā, laimēja 47 777,69 latus.

Latvietis interneta totalizatorā laimē 47 tūkstošus latu

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Sandis Ozols derībās izdarīja uzkrājuma likmi ar kopējo koeficientu 1 911,11. Šajā likmē tika iekļauti vairāki sporta veidi, tostarp tradicionālais hokejs, futbols, teniss, amerikāņu futbols un šautriņas. Sanda izvēle bija izcila, jo viņa likme 25 latu apmērā dāvāja viņam astronomisku summu — 47 777,69 latu! 

Sandis ir «betway.com» sporta totalizatora klients kopš 2006. gada septembra un ikdienā pilda lombarda direktora pienākumus. Sandis interesējas par tenisu, hokeju un basketbolu. Liktenīgajā rītā jaunietis pamodies jau plkst. 4.00 no rīta, lai noskatītos pēdējo no viņa izraudzītajām spēlēm. «Par spīti agrajai rīta stundai miegainība pazuda mirklī, kad sapratu: bankas kontā ieskaitīts neticams laimests — 47 777,69 latu,» atceras Sandis.

Par laimēto naudu viņš plāno iegādāties jaunāka izlaiduma gada auto, veikt nelielus naudas ieguldījumus un piepildīt savu un draudzenes sapni — apprecēties.

Uzkrājumderību būtība ir vairāku likmju izdarīšana un to koeficientu reizināšana, prognozējot dažādu sporta spēļu iznākumus. Piemēram, derību slēdzējs izvēlas trīs koeficientus — 2.0, 1.85 un 3.0 — un sareizina tos — 2.0х1.85х3 = 11.1 (kopējais koeficients). Pēc tam derību slēdzējs izdara likmi, piemēram, 10 latu apmērā. Gadījumā, ja visi trīs prognozētie rezultāti izrādās precīzi, tad derību slēdzējs, uzliekot 10 latus laimē 110 latus (10x11.1).

Uzkrājumderībās iespējams apvienot vairāku spēļu prognožu koeficientus — 10, 20, 40 utt. Jo lielāks koeficients un spēļu skaits, uz kurām izdarītas likmes, jo lielāks laimests.

Totalizatora darbības princips ir derības starp divām pusēm — bukmeikeriem un klientiem. Bukmeikeri piešķir kāda notikuma dažādiem iespējamiem iznākumiem skaitliski izteiktu piepildīšanās varbūtību (koeficientu) uz katru no šiem iznākumiem. Lielākie laimesti tiek iegūti situācijās, kad uzvar negaidītākais prognozējamais rezultāts.Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv