Latvija atsaka vīzu Maskavas antifašistiskā centra vadītājam

Apollo
0 komentāru

Latvijas vēstniecība atteikusies izsniegt vīzu Maskavas antifašistiskā centra priekšsēdētājam un Maskavas cilvēktiesību aizsardzības biroja ekspertu komisijas loceklim Jevgeņijam Prošečkinam, kurš plānoja ierasties Latvijā, lai uzstātos ar priekšlasījumu vietējo domubiedru rīkotā konferencē.

Latvija atsaka vīzu Maskavas antifašistiskā centra vadītājam

Foto: Lita Krone/LETA

«Latvijas vēstniecībā Maskavā es saņēmu atpakaļ pasi, kurā bija iespiests zīmogs par vīzas atteikumu. Man tika pateikts, ka šis ir atteikums bez sīkākiem paskaidrojumiem un komentāriem,» piektdien aģentūrai «Interfax» pastāstīja Prošečkins.

Pēc Prošečkina vārdiem, viņu uz Latviju uzaicinājuši Latvijas antifašistiskās komitejas pārstāvji, lai viņš svētdien uzstātos konferencē «Nākotne bez nacisma».

«Esmu pārliecināts, ka atteikumam ir politiski iemesli. Tā ir kaut kāda muļķība,» teica Prošečkins un piebilda, ka Rīga ir viņa dzimtā pilsēta.

Savukārt Latvijas Ārlietu ministrijas pārstāvis Ivars Lasis aģentūrai BNS norādīja, ka «saskaņā ar starptautisko praksi un imigrācijas noteikumiem» vīzu atteikšanas iemesli netiek izpausti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv