Latvijā — Baltijas mūsdienu drāmas festivāls

Apollo
0 komentāru

Baltijas mūsdienu drāmas festivāls «Skats 2005» notiks Latvijā, Rīgā un Valmierā no 9. līdz 15. maijam.

Festivāls ir 1955. gadā dzimušā festivāla «Baltijas teātru pavasaris» idejas turpinājums, un 2005. gadā tas tiek apvienots ar ikgadējo Mūsdienu dramaturģijas skati.

Šogad festivāls notiks Latvijā, nākamais 2006. gadā iecerēts Igaunijā, bet 2007. gadā — Lietuvā.

Festivāla «Skats» misija ir veicināt aktīvu un ilgstošu sadarbību, domu un pieredzes apmaiņu starp Baltijas teātriem, režisoriem, dramaturgiem, aktieriem un citiem teātra profesiju pārstāvjiem.

Festivāla «Skats 2005» mērķis ir atklāt un iepazīt jaunākās dramaturģijas tendences Lietuvā un Igaunijā, kā arī ieinteresēt un parādīt abu valstu teātrāļiem jaunākos mūsdienu dramaturgu iestudējumus Latvijas teātros.

Festivālā piedalās:

Lietuvas Valsts jaunatnes teātris, Valsts Viļņas Mazais teātris, Teātris «Vanemuine» no Tartu, Igaunijas Drāmas teātris, Latvijas Nacionālais teātris, Rīgas Krievu drāmas teātris, Valmieras Drāmas teātris, Jaunais Rīgas teātris, Dailes teātris, «United Intimacy» — V. Kairiša teātra grupa.

Festivāla «Skats 2005» organizatori:

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS), Latvijas Dramaturgu ģilde, Starptautiskā Teātra institūta Latvijas centrs (ITI), Starptautiskā Teātra kritiķu asociācija, Igaunijas Teātra savienība un Igaunijas, Lietuvas teātri.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv