Latvijā dzimusi krieviete ASV pieķerta ieroču kontrabandā

Apollo
0 komentāru

Varas iestādes Ņujorkā aizturējušas 24 gadus vecu Krievu izcelsmes ASV pilsoni, kura no ASV uz Krieviju mēģinājusi izvest ieročus, vēsta «Newsru.com».

Latvijā dzimusi krieviete ASV pieķerta ieroču kontrabandā

Foto: Scanpix/AP

Anna Fermanova aizturēta 15. jūlijā Džona Kenedija lidostā. Viņa mēģinājusi izvest nakts redzamības ierīces, kas ASV tiek pieskaitīties ieroču klāstam un šo priekšmetu izvešanai nepieciešamas speciālas atļaujas, kuras jaunajai sievietei nav bijušas.

Sieviete jau martā mēģinājusi uz Krieviju izvest nakts redzamības ierīces 15 tūkstošu ASV dolāru vērtībā. Šīs ierīces viņa bija iegādājusies internetā. Visas trīs ierīces viņai konfiscētas, bet sieviete atbrīvota pret noteikumu, ka ja atgriezīsies ASV, viņa tiks arestēta.

Tieši to arī Fermanova pēc četriem mēnešiem izdarījusi – atgriezās ASV, kur viņu arestēja. Šobrīd viņai ir uzlikts mājas arests un viņa atrodas savā mājā Dalasā. Sievietei konfiscēta arī pase.

Fermanova ir dzimusi Latvijā, taču bērnībā ar vecākiem pārcēlusies uz ASV. Pēdējos gados viņa mitinājās gan Krievijā, gan ASV.

ASV viņa nodēvēta par «jauno krievu spiedzi», lai gan viņai ar nesen atklātībā nākušo Krievijas – ASV spiegu skandālu nav nekāda sakara.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv