Latvija joprojām līdere NĪ cenu krituma ziņā pasaulē

Apollo
0 komentāru

Kamēr atsevišķos pasaules rajonos nekustamā īpašuma tirgus trešajā ceturksnī pamazām sāk atveseļoties, Latvija atkal nokļuvusi pirmajā vietā ar savu mājokļu cenu kritumu, salīdzinājumā ar  pagājušā gada trešo ceturksni, liecina starptautiskā nekustamā īpašuma tirgus izpētes kompānijas «Global Property Guide» veiktais pētījums.

Latvija joprojām līdere NĪ cenu krituma ziņā pasaulē

wwworks, CC licence

Pēc  «Global Property Guide» datiem Latvijā šā gada trešajā ceturksnī, salīdzinot ar šo pašu laika periodu 2008. gadā cenas samazinājušās par 59,7%, kas ir lielākais cenu kritums pasaulē. Salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksni mājokļu cenas Latvijā samazinājušās par 6,75%, kas arī ir lielākais negatīvais rādītājs pasaulē.

Aiz Latvijas mājokļu cenas pasaulē, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, strauji kritušās arī AAE (-47%), Ukrainā (-34,41%) un Bulgārijā (-27,98).

«Global Property Guide» norāda, ka situācija NĪ  tirgū būtiski atšķiras starp Āzijas valstīm, kur  vērojama stabila ekonomikas augšupeja un mājokļu  cenu kāpums, un Austrumeiropu un Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE), kur cenas kritušās un nekustamo īpašumu tirgi piedzīvojuši strauju lejupslīdi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv