Latvijā mēģina ievest Zviedrijā zagtus ekskluzīvus auto

Apollo
0 komentāru

Valsts robežsardzes Ventspils amatpersonas no Zviedrijas ieceļojuša prāmja kravas piekabē uzgājušas Zviedrijā zagtas automašīnas, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzē.

Latvijā mēģina ievest Zviedrijā zagtus ekskluzīvus auto

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Automašīnas ceturtdien uzietas, veicot ar Zviedrijas prāmi ieceļojošo personu un autotransporta profilēšanu. Izrādījies, ka Igaunijas nepilsonim, kurš vadīja Latvijā reģistrētu kravas automašīnu, nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Turklāt attiecībā uz automašīnu un tās piekabi nav veikta civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, kā arī valsts tehniskā apskate, bet piekabes valsts numurs neatbilst reģistrācijas apliecībā uzrādītajam.

Veicot automašīnas padziļinātu kontroli, robežsargi sadarbībā ar muitas amatpersonām automašīnas piekabē konstatēja divas Zviedrijā reģistrētas automašīnas — «BMW X5» un «BMW X6». Datu bāze uzrādīja, ka automašīnas šā gada 3. novembrī ir nozagtas Zviedrijā.

Aizturētā persona, transportlīdzekļi un lietas materiāli nodoti Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv