Latvija paraksta Nodomu vēstuli ar SVF

Apollo
0 komentāru

Piektdien pēc Saeimas mandāta saņemšanas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL), finanšu ministrs Einars Repše (JL), Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, kā arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja Irēna Krūmane parakstīja Nodomu vēstuli Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF). Vēstule ir nosūtīta SVF valdei, portālam «Apollo» pavēstīja FM pārstāvis Aleksis Jarockis.

Latvija paraksta Nodomu vēstuli ar SVF

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Saeimas atbalsts valdībai slēgt vienošanos ar aizdevējiem apliecina, ka līdz šim valdības īstenotā  politika, kas vērsta uz krīzes pārvarēšanu, turpināsies. Paralēli mums ir jāturpina reformēt valsts pārvaldi, līdzsvarot mūsu izdevumus un ieņēmumus,» norāda Repše.

SVF valde Nodomu vēstuli ar Latvijas Republiku varētu apstiprināt šā gada 12. februārī, kad ir ieplānota SVF valdes sēde.

Papildu saprašanās memorands ar Eiropas Savienību (ES) ir iekļauts kārtējā Ekonomikas un finanšu komitejas darba kārtībā un tiks izskatīts 3. februārī, lai saskaņā ar noteikto procedūru saņemtu visu ES dalībvalstu atbalstu.

Papildu saprašanas memorandu no Latvijas puses parakstīs Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, finanšu ministrs Einars Repše, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, kā arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja Irēna Krūmane, savukārt no ES puses – ES  ekonomikas un monetāro jautājumu komisārs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv