Latvija pret Krieviju - 0:2 [spēles beigas]

Šobrīd Sanktpēterburgā notiek 2006. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēle starp Latvijas un Krievijas futbola valstsvienībām. Spēles beigu rezultāts ir 2:0 par labu Krievijai.

90. minūte +1 minūte: Verpakovskis varēja izcelties, izdarot labu sitienu, taču vārtsargs teicami noreaģēja un  lēcienā bumbu atvairīja.

86. — 90. minūte: Spēles pēdējās minūtēs nenotika vairs bīstamu uzbrukumu, abas komandas spēlēja lēnā tempā bez īpašiem bīstamiem uzbrukumiem.

85. minūte: Verpakovskis no asa leņķa izdarīja bīstamu sitienu, taču tā aizlidoja gar pašu vārtu stabu.

80. — 84. minūte: Spēles turpinājumā krievi mazināja mazliet tempu, taču turpināja izmantot ikvienu iespēju uzbrukt. Spēles temps gan mazinājās.

79. minūte: Prohorenkova vietā laukumā iznāca Verpakovskis.

77. minūte: Bistrovs izrāvās vienatnē pret vārtiem, Piedels izgājienā līdz bumbai neaizsniedzās, taču aizķēra kājas un nogāza Bistrovu. Piedelam brīdinājums. 11 m soda sitienu realizēja Loskovs, ieraidot bumbu zem vārtu pārlikņa — 2 pret 0 Krievijas izlases labā.

75. minūte: Žirkovs izdarīja spēcīgu sitienu pēc soda sitiena izspēles. Bumba lidoja garām vārtiem.

73. minūte: Prohorenkovs nepamanīja, ka izskrējis no vārtiem krievu vārtsargs, tādēļ kļūdījās sitienā ar galvu.

72. minūte: Prohorenkovs saņēma teicamu Verpakovska piespēli, un no diezgan sarežģītas situācijas izdarīja sitienu, bet bumba lidoja garām vārtiem.

68. minūte: Smirnovs rupji pārkāpa noteikumus pret krievu futbolistu, par ko saņēma brīdinājumu. Berezuckis pēc soda sitiena izspēles soda laukumā izdarīja sitienu ar galvu, taču bumba lidoja pāri vārtiem.

66. minūte: Pārkāpums pret Verpakovski. Rubīns izdarīja atkal tālu centrējumu soda laukumā, taču mazliet varbūt par augstu, jo neviens līdz bumbai neaizsniedzās.

63. minūte: Brīdinājums Smertinam Krievijas izlases rindās. Rubins izdarīja tālu sitienu krievu soda laukumā, taču burzmā pirmie pie bumbas bija krievi. Pēc brīža ar noteikumu pārkāpumu apturēja Laizāna izrāvienu.

58. minūte: Bistrovs saņēma lielisku piespēli soda laukumā, izlauzās starp diviem aizsargiem, taču bumba lidoja pāri vārtiem. Pārsvars pārgājis Krievijas izlases pusē, Latvijas futbolisti pēc zaudētajiem vārtiem vairāk atkāpās uz aizsardzību.

57. minūte: Aizsargi nogulēja krievu izrāvienu, kur ar bumbu vārtu priekšā izskrēja Aršavins. Pirmo sitienu Piedels lieliski nospēlēja, taču ar kājām atvairīto bumbu Aršavins paspēja uztvert un iesist tukšos vārtos — 1 pret 0 Krievijas izlases labā.

56. minūte: Maiņa Krievijas izlases rindās: Aldoņina vietā laukumā uznāca Bistrovs.

54. minūte: Verpakovskis ar diviem krievu aizsargiem aizskrēja pretuzbrukumā, izdarot spēcīgu sitienu, taču tā pārlidoja mazliet pāri vārtu pārliktim.

53. minūte: Verpakovskis aizsniedzās pēc bumbas šķietami bezcerīgā situācijā, tomēr viņš to paveica, turklāt ar galvu izdarīja piespēli gar vārtiem, kur neviena no Latvijas spēlētājiem vairāk nebija.

51. minūte: bīstams soda sitiens pie Latvijas izlases vārtiem, taču paši sajauca izspēli un bumbu zaudēja.

46. — 49. minūte: Spēles otro puslaiku aktīvāk sāka Latvijas futbolisti, taču mazliet pietrūka veiksmes uzbrukuma izskaņas izspēlēs.

45. +2. minūte: Vēl viens stūra sitiens pie Latvijas izlases vārtiem. Taču teicami nocīnījās Latvijas komandas aizsargi.

45. + 1. minūte: stūra sitiens pie Latvijas izlases vārtiem. Pēc neliela haosa bumba vēlreiz atstāja laukumu, tādēļ krievi izdarīja vēl vienu stūra sitienu. Izgājienā lieliski nospēlēja Piedels.

44. minūte: Kreivijas izlases futbolists Aršavins izrāvās vienatnē pret Latvijas izlases vārtiem, taču Piedels nospēlēja lieliski, atvairot bumbu un glābjot komandu no zaudētiem vārtiem.

40. minūte: Latvijas izlase izdarīja stūra sitienu, taču kāds pārkāpa noteikumus pret krievu vārtsargu.

39. minūte: Pret Aršavinu noteikumus pārkāpa Isakovs. Viņš saņēma brīdinājumu.

36. minūte: Dzintaram Zirnim brīdinājums. Krievi izdarīja soda sitienu no soda laukuma labās puses, taču precīzāki bija Latvijas izlases aizsargi.

34. minūte: Laizāns izdarīja labu un tālu sitienu, taču vārtsargs atvairīja.

33. minūte: Ļoti bīstams moments pie Latvijas izlases vārtiem. Pretinieks centrēto piespēli nesasniedza. Ja būtu aizsniedzies līdz bumbai, vārtsargs nebūtu glābējs.

29. minūte: Stūra sitiens pie Latvijas izlases vārtiem, taču krievi Latvijas izlases vārtu laukumā bumbu zaudēja. Tomēr Krievijas izlasei pieder arvien lielāks pārsvars.

27. minūte: Krievi izdarīja ļoti bīstamu sitienu, kuru Piedels atvairīja ar dūrēm. Mirkli vēlāk labs pretuzbrukums izveidojās Latvijai, taču Verpakovskis bumbu zaudēja.

25. minūte: Laizāna tāls soda sitiens, taču bumba tieši virsū vārtsargam.

23. minūte: Aršavins izdarīja bīstamu sitienu pa Latvijas izlases vārtiem.

22. minūte: Astafjevs izdarīja viltīgu sitienu, kuru jaunais krievu vārtsargs izlaida bumbu no rokām. Tomēr bīstams moments vairāk neveidojās.

21. minūte: Centrējums Krievijas izlases soda laukumā, taču pirmais pie bumbas bija krievu aizsargs.

20. minūte: Latvijas izlases soda laukumā nokrīt Krievijas futbolists, taču noteikuma pārkāpumi netika fiksēti.

12. — 16. minūte: Neliels pārsvars pieder Krievijas futbolistiem, uri arvien vairāk pavada laiku Latvijas izlases laukuma pusē.

11. minūte: pirmais bīstamais sitiens pa Latvijas izlases vārtiem. Bumba, kas raidīta no labās puses, lidoja pāri vārtiem.

Spēles 1. — 7. minūte: Lai gan sākotnēji izskanēja prognozes, ka Latvijas valstsvienība spēlēs vairāk aizsardzībā, tomēr tā cīnījās līdzīgi kā citās spēlēs — ne tikai acīgi spēlēja aizsardzībā un viduslīnijā, bet arī nekautrējās uzbrukt. Spēles pirmajās minūtēs cīņa ritēja vairāk gan laukuma vidusdaļā.

Latvijas izlasei ir noteikti jāuzvar, lai saglabātu vēl labas cerības uz kvalificēšanos finālturnīram, kas nākamvasar notiks Vācijā.