Latvija pusfinālā zaudē Horvātijai

Latvijas izlases basketbolisti «Efes Pilsen» pasaules kausa izcīņas pusfināla mačā šodien ar 81:96 zaudēja Horvātijas valstsvienībai.

Kaspars Kambala

Latvijas izlases basketbolisti «Efes Pilsen» pasaules kausa izcīņā svētdien spēlēs par trešo vietu.

Latvijas izlases labā pa 13 punktiem guva Kaspars Bērziņš, Armands Šķēle un Kaspars Kambala. Horvātijas komandā ar 17 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Roko Leni Ukičs, bet pa 13 punktiem pievienoja Mario Kasuns un Marko Popovičs.

No spēles pirmajām minūtēm Horvātijas basketbolisti ieguva vadību un pēc pirmās ceturtdaļas latviešiem bija -6 (18:24). Otrās ceturtdaļas beigās Latvijas izlasei izdevās nedaudz pietuvoties, tomēr pēc pirmā puslaika mūsējie zaudēja ar 39:46.

Trešās ceturtdaļas sākumā pēc Zorana Planiniča diskvalificējošās piezīmes Latvijas valstsvienība spēja panākt neizšķirtu 46:46, taču tam sekoja horvātu izrāviens 8:0 un latvieši atkal nonāca zaudētājos. Spēles turpinājumā Horvātijas izlase palielināja savu pārsvaru un latviešiem vairs neizdevās radīt intrigu šajā mačā.

Svētdien, pulksten 14.45 Latvijas basketbolisti aizvadīs maču par trešo vietu, kurā pretī stāsies Maķedonijas un Vācijas komandu dueļa zaudētāji.