Latvijā uzņem Dienvidkorejas spiegu filmu «In Berlin» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Latvijas filmu studija SIA «Sun & Moon Pictures Intl» sadarbībā ar Dienvidkorejas producējošo kompāniju «Filmmaker R&K» co.,Ltd. šajā pavasarī Latvijā uzņem spiegu filmu ar nosaukumu «In Berlin» («Berlīnē»). Filmas režisors ir Āzijas kino industrijā atzītais Seung-Wan Ryoo (Riu Seung-Vans).

Filmas «In Berlin» stāsts ir par Ziemeļkorejas spiegu, kurš darbojas Vācijā pēc sava tautieša, Ziemeļkorejas vēstnieka Vācijā, pavēlēm. Viņu misija ir veikt nelegālo ieroču darījumus ar Krievijas noziedzības organizācijām un arābu teroristiem. Kādu dienu, ieroču gadījuma laikā, spiegu ielenc Izraēlas slepenie spēki. Savā mēģinājumā izglābties viņš aci pret aci sastopas ar Dienvidkorejas aģentu, kurš izseko Ziemeļkorejas korupcijas naudas līdzekļu ceļus. Šis starpgadījums izraisa aizdomas un virkni negaidītu notikumu un konfrontāciju.

Filmēšana Latvijā galvenokārt norisināsies Rīgā un tās apkaimē un tā plānota līdz jūnija vidum. Filma «In Berlin» tiek uzņemta ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā un Dienvidkorejā.

Sakarā ar šīs filmas uzņemšanu pirmdien, Raiņa bulvārī 7 (bijušās ASV vēstniecības telpās) tika rīkota preses konference, kurā piedalījās Piel Do Jun (izpildproducents, Dienvidkoreja), Su-Ran Kuk (producente, Dienvidkoreja), Tomas Makaras (izpildproducents, Latvija).

Dienvidkorejas spiegu filmas «In Berlin» filmēšanas laukums bijušās ASV vēstniecības telpās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.09.2017
Ienākt apollo.lv