Latvija uzvar aptaujā par pasaulē skaistāko valsti Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Jau vēstījām, ka Lielbritānijas tūrisma kompānijas «First Choice» interneta aptaujā par Pasaulē visskaistāko valsti līderpozīciju pārliecinoši ieņēma Latvija. Nu aptauja ir noslēgusies un ir noskaidrots, ka skaistākā valsts pasaulē, protams, ir Latvija.

Latvija uzvar aptaujā par pasaulē skaistāko valsti

Foto: ekrānuzņēmums

Balsojums «First Choice» interneta aptaujā beidzās 18.maijā. Par Latviju nobalsojuši 36% aptaujas dalībnieku, pārliecinoši izvirzot Latviju vadībā.

«Kamēr vairums «First Choice» klienti brīvdienu galamērķim meklē baltas smilšainas pludmales, ko apskauj palmas, «First Choice» aptaujā, kurā paredzēts noskaidrot pasaulē visskaistāko valsti, pārliecinoši vadībā ir Latvija,» raksta kompānija.

Otrajā vietā ierindojas tradicionālāks tūrisma galamērķis - Meksika, kurai seko Turcija. Savukārt pēdējā vietā aptaujā ierindojusies Sudāna.

«Mēs, protams, esam mazliet pārsteigti par aptaujas līdzšinējiem rezultātiem. Latvija ir skaists galamērķis, kaut arī diemžēl mēs uz turieni nesūtām savus klientus. Tomēr ir lieliski, ka aptaujā piedalās tik daudz cilvēku,» sacīja «First Choice» interneta marketinga vadītājs Neitans Timminss.

«First Choice» aptauju rīkoja sadarbībā ar «Pinterest» vietni, un no balsotājiem viens saņems fotokameru «Nikon D3100 SLR». Savukārt starp tiem balsotājiem, kas savu viedokli būs pauduši caur tviteri (#conflictofpinterest), viens laimīgais saņems viedtālruni «iPhone4S».

Ceturtajā vietā ierindojusies Indonēzija, piektajā - Lielbritānija, sestajā - Itālija, septītajā - Jaunzēlande, astotajā - Brazīlija, devītajā - Indija, bet desmitajā vietā - Kanāda.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv