Latvija var iegūt pasaulē skaistākās valsts titulu Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijas tūrisma kompānijas «First Choice» interneta aptaujā par Pasaulē visskaistāko valsti līderpozīciju pārliecinoši ieņem Latvija.

Latvija var iegūt pasaulē skaistākās valsts titulu

Foto: Evija Trifanova/LETA

«First Choice» interneta aptaujā nedēļas laikā nobalsojuši vairāk nekā 3000 cilvēku, no kuriem 25% balsojuši par Latviju. Balsojums būs pieejams līdz 18.maijam.

«Kamēr vairums «First Choice» klienti brīvdienu galamērķim meklē baltas smilšainas pludmales, ko apskauj palmas, «First Choice» aptaujā, kurā paredzēts noskaidrot Pasaulē visskaistāko valsti, pārliecinoši vadībā ir Latvija,» raksta kompānija.

Otrajā vietā ierindojas tradicionālāks tūrisma galamērķis - Meksika, kurai seko Turcija.

«Mēs, protams, esam mazliet pārsteigti par aptaujas līdzšinējiem rezultātiem. Latvija ir skaists galamērķis, kaut arī diemžēl mēs uz turieni nesūtam savus klientus. Tomēr ir lieliski, ka aptaujā piedalās tik daudz cilvēku,» sacīja «First Choice» interneta marketinga vadītājs Neitans Timminss.

«First Choice» aptauja pieejama caur «Pinterest» vietni, un no balsotājiem viens saņems fotokameru «Nikon D3100 SLR». Savukārt starp tiem balsotājiem, kas savu viedokli būs pauduši caur tviteri (#conflictofpinterest), viens laimīgais saņems viedtālruni «iPhone4S».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.12.2017
Ienākt apollo.lv