Latvijas ĀM asi nosoda cinisko Ukrainas varas iestāžu rīcību

Apollo
79 komentāri

Latvijas Ārlietu ministrija (ĀM) kategoriski nosoda Ukrainas varas iestāžu provokatīvo rīcību, pagājušajā naktī ar spēka metodēm uzsākot izspiest protestētājus no Kijevas Neatkarības laukuma, portāls «Apollo» uzzināja ministrijā.

Latvijas ĀM asi nosoda cinisko Ukrainas varas iestāžu rīcību

Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas ĀM valsts sekretāra vietnieks, politiskais direktors Eduards Stiprais uz tikšanos ministrijā šodien uzaicinātajam Ukrainas vēstniekam Latvijā Anatolijam Olijņikam uzsvēra, ka šāda rīcība diemžēl liecina par Ukrainas varas iestāžu nevēlēšanos veidot civilizētu dialogu, kas būtu vērsts uz valsts politiskās krīzes pārvarēšanu.

Amatpersonu tikšanās laikā Stiprais uzsvēra, ka šāda Ukrainas varas iestāžu rīcība apgāž un diskreditē Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča iepriekšējos izteikumus par gatavību iesaistīties «apaļā galda» dialogā ar opozīciju.

«Ukrainas varas iestāžu ciniskā rīcība padziļina politisko krīzi valstī, un uz tām gulstas pilna atbildība par iespējamo vardarbības eskalāciju. Vardarbība Kijevā ir jāpārtrauc un ir jāuzsāk dialogs ar tautu,» teikts ĀM paziņojumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv