Latvijas autosportistam Nitišam sestā vieta Eiropas rallijkrosa čempionāta pirmajā posmā

2 komentāri

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs pirmdien izcīnīja sesto vietu Eiropas rallijkrosa čempionāta pirmā posma sacensībās «Super 1600» klases ieskaitē, informēja Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) pārstāvji.

Lielbritānijā notikušajās sacensībās Nitišs uzvarēja divās no četrām kvalifikācijas sērijām, bet savā pusfinālā ierindojās trešajā vietā, iekļūstot labāko sešiniekā.

Finālbraucienā latvietis izcīnīja sesto vietu, bet par uzvarētāju kļuva dānis Ulriks Linnemans, aiz sevis atstājot Krievijas sportistu Vadimu Makarovu un zviedru Ēriku Farenu.

Šis ir atkārtots Latvijas sportistu augstākais rezultāts Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā - 2002.gadā divreiz šāda līmeņa rezultātu sasniedza Agris Upītis.

Otrais no deviņiem Eiropas rallijkrosa čempionāta posmiem notiks aprīļa beigās Portugālē.