Latvijas basketbola izlase neiztur Polijas pārbaudi

Latvijas basketbola izlase svētdien Ventspilī Olimpiskā sporta centra hallē pārbaudes spēlē ar 61:70 zaudēja Polijai, informēja Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Ainara Bagatska trenētā Latvijas izlase jau no sākuma nonāca iedzinējos, pēc puslaika zaudējot tikai četrus punktus 31:35. Pēc trešās ceturtdaļas viesu pārsvars bija lielāks 44:55, taču ceturtajā ceturtdaļā mājinieki veica izrāvienu un uz brīdi spēja pat izvirzīties vadībā ar 57:56.

Tomēr mača izskaņu krietni labāk nospēlēja poļi, kuri guva panākumu, revanšējoties par neveiksmi abu komandu pirmajā spēlē sestdien, kad spēlējot bez līdzjutēju klātbūtnes Latvijas izlase guva pārliecinošu uzvaru ar 72:45.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Kaspars Bērziņš, savukārt 11 punktus guva Raitis Grafs.

Jau ziņojām, ka dienu iepriekš Latvijas basketbolisti uzvarēja Poliju ar 72:45.

Nākošās pārbaudes spēles Latvijas basketbolisti aizvadīs viesos pret Ukrainu 17. un 18. jūlijā.