Latvijas basketbolistes vēlreiz uzvar tulpju zemes pārstāves

4 komentāri

Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien Cēsīs atkārtoti tikās pret Nīderlandes basketbolistēm, gatavojoties Eiropas čempionātam.

Uzvaru ar rezultātu 56:43 izcīnīja Latvijas izlase, uzvarot arī otrajā spēlē. Kā zināms, dienu iepriekš latvietes bija pārākās ar 62:52.

Latvijas izlasē laukumā nedevās Liene Jansone, Kristīne Kārkliņa un Aija Brumermane. Rezultatīvākā ar 16 punktiem Latvijas izlasē bija Anda Eibele.

Pēc spēlētām trīs ceturtdaļām rezultāts bija neizšķirts 37:37, kas nozīmēja, ka izšķirošie notikumi risināsies pēdējā ceturtdaļā. Latvijas izlase jau ar pirmajām minūtēm ieguva pārsvaru, bet turpinājumā spēja to nosargāt, tiekot pie otrā panākuma pārbaudes spēļu ciklā.

Nākamo spēli Latvijas basketbolistes aizvadīs 25. maijā, kad Rīgā tiksies pret Lietuvas valstsvienību.

Eiropas čempionāts no 15. līdz 30. jūnijam risināsies Francijā. Apakšgrupu turnīrā Latvija sacentīsies ar Francijas, Lielbritānijas un Serbijas izlasēm. Pēc apļa turnīra trīs labākās komandas iekļūs otrajā posmā.