Latvijas biatlonistes nespēj kvalificēties iedzīšanas sacensībām

Pasaules kausa izcīņas 2. posmā biatlonā 7,5 kilometru sprinta distancē sievietēm šodien nepārspētas palika zviedrietes Anna Karina Ūlofsone-Zideka un Helēna Junsone, bet neviena no Latvijas biatlonistēm nespēja kvalificēties sestdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām.

Sprinta distances uzvarētāja Ūlofsone-Zideka divās ugunslīnijās nekļūdījās ne reizi, otrās vietas īpašnieci Junsoni, kura arī šāva bez misēkļiem, apsteidzot par 11,1 sekundi. Bet trešo vietu sacensībās izcīnīja krieviete Olga Zaiceva, kura šaušanā pieļāva vienu kļūdu, uzvarētājai finišā zaudējot 49,7 sekundes.

Labākā no Latvijas biatlonistēm bija valstsvienības izlases līdere Madara Līduma, kura kļūdījās piecas reizes un finišā no Ūlofsones-Zidekas atpalika trīs minūtes un 55,7 sekundes, ieņemot 75. vietu.

Cita Latvijas biatloniste Līga Glāzere šaušanā pieļāva trīs kļūdas, no uzvarētājas atpaliekot četras minūtes un 44,8 sekundes un ieņemot 89. vietu, bet trīs pozīcijas zemāk ierindojās Žanna Juškāne, kura no zviedrietes atpalika piecas minūtes un 1,5 sekundes ar četrām ugunslīnijās pieļautajām kļūdām. 105. vietu 117 dalībnieču konkurencē izcīnīja Gerda Krūmiņa, kura līderei zaudēja sešas minūtes un 7,2 sekundes, šaušanā kļūdoties divkārt.

Sestdienas iedzīšanas sacensībām kvalificējās 60 labākās biatlonistes sprinta vērtējumā.