Latvijas biatlonistiem stafetē 17. vieta

Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā biatlonā vīriešu stafetes sacensībās ceturtdien pārliecinošu uzvaru izcīnīja Norvēģijas izlase, bet Latvijas sportisti ierindojās 17.pozīcijā.

Latvijas biatlonisti astoņās šaušanās izmantoja septiņas rezerves patronas un veica vienu soda apli, finišā no norvēģiem, kas izmantoja piecas rezerves patronas, atpaliekot par sešām minūtēm un 43,8 sekundēm.

Pirmo posmu Latvijas izlasē sekmīgi veica Ilmārs Bricis, kurš šāva nekļūdīgi, un pēc tā Latvijas izlase atradās devītajā vietā, tomēr Edgars Piksons, Kaspars Dumbris un Jānis Pleikšnis pozīcijas nespēja nosargāt.

Sacensībās otrajā vietā ierindojās Vācijas biatlonisti, kas izmantoja desmit rezerves patronas un no norvēģiem atpalika par minūti un 20,2 sekundēm, savukārt vēl 23 sekundes vēlāk finišēja Austrija.

Šīs bija ceturtās stafetes sacensības šosezon. Iepriekšējos posmos divas reizes bija uzvarējusi Austrijas komanda, bet vienu reizi - Krievija. Savukārt Latvijas vienība vienā posmā ieņēma 20.vietu, bet divos posmos finišēja 16.pozīcijā.

Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensības turpināsies piektdien, kad notiks sprints sievietēm, sestdien sprinta sacensības aizvadīs kungi, bet ceturtais posms noslēgsies svētdien, kad notiks dāmu un kungu iedzīšanas sacensības.