Latvijas bobsleja četriniekiem lielisks sniegums Pārksitijā Pozitīvi

Apollo
17 komentāri

Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā bobslejā šovakar Pārksitijas trasē ASV  Oskars Melbārdis izcīnīja ceturto vietu, bet Oskars Ķibermanis ieguva sesto vietu. 

Oskars Melbārdis

Foto: Reuters/Scanpix

Melbārža kvartets iepriekšējā posma diskvalifikācijas dēļ Pārksitijā bija spiests startēt kā pēdējais (24.). Melbārdis kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā uzrādīja labāko starta laiku un līderiem zaudēja tikai 0,10 sekundes. Divu braucienu summā Melbārža četrinieks sacensību uzvarētājiem zaudēja 0,38 sekundes. 

Pirmo vietu posmā izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs, no kura par 0,35 sekundēm atpalika vācietis Maksimiliāns Ārnds, bet trešais bija krievs Aleksandrs Kasjanovs, kurš Holkombam zaudēja 0,36 sekundes. 

Tikai 20 gadus vecais Ķibermanis kopā ar stūmējiem Raivi BrokuHelviju Lūsi un Intaru Dambi pirmajā braucienā no līderiem atpalika par 0,14 sekundēm, ieņemot astoto vietu. Divu braucienu summā Ķibermaņa četrinieks no uzvarētājiem atpalika par 0,41 sekundi. 

Atgādinām, ka naktī uz sestdienu divnieku sacensībās Melbārdis/Dreiškens izcīnīja sesto vietu, bet Ķibermanis/Dambis ierindojās 15. vietā. 

Nākamais Pasaules kausa posms arī notiks Ziemeļamerikā - jau nākamās nedēļas nogalē bobslejisti sacentīsies Leikplesidas trasē.  

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv