Latvijas ceļu bedrēs atkal stādīs puķes Attēlu galerija

Apollo
15 komentāri

Lai pievērstu uzmanību neapmierinošajiem ceļiem un brīdinātu satiksmes dalībniekus par bīstamām bedrēm, jau otro gadu pēc kārtas optikas salonu «Metropole» kolektīvs visā Latvijā netradicionālā veidā ļaus laikus ieraudzīt bedres, izrotājot tās ar koši ziedošām atraitnītēm.

Latvijas ceļu bedrēs atkal stādīs puķes 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Brūkošo ceļu jautājums šogad jo īpaši sadusmojis iedzīvotājus, mudinot uz asu rīcību - gan protestiem, gan izveidot īpašas mājas lapas, ar kuru palīdzību iedzīvotājus aicina informēt par bīstamajiem ceļu posmiem. Akcijas rīkotāji šogad ar atraitnītēm atzīmēt ceļu bedres aicinām arī ikvienu iedzīvotāju.

«Jau aizvadītajā gadā brīdinājām, ja ceļu stāvoklis neuzlabosies, tad ceļu bedres kā puķudobes ar atraitnītēm uzziedēs arī šogad. Ar savu rīcību jau atkārtoti mudinām ceļu uzturētājus un pašvaldības rūpīgāk veikt savus pienākumus, jo kā autobraucējiem tā gājējiem ir jāseko līdzi satiksmei, ievērojot satiksmes noteikumus, nevis drudžaini jāvada spēkrats, raustot auto, un cenšoties manevrēt starp bedrainajām ielām, kas dažviet jau atgādina Šveices sieru. Jau aizvadītajā gadā šo mūsu rīcību iedzīvotāji nodēvēja par «Vislatvijas atraitnīšu akciju» un bija pozitīvi iepriecināti, atzīstot, ka puķēm rotātie ceļi raisīja pavasarīgu noskaņu, jo visbeidzot varējām priecāties par ziedošām atraitnītēm, nevis skumt par nesakārtotiem ceļiem. Jau 22.aprīļa rītā iepriecināsim iedzīvotāju acis ar puķēm izrotātiem ceļiem,» stāsta Jānis Kossovičs, optikas salonu «Metropole» direktors un puķu akcijas rīkotājs.

Ziedošās bedres uz ceļiem un brīdinošā zīme «Redzi? Bedre!» ļaudīm kalpos kā aicinājums būt vērīgiem un uzmanīties no nedrošām situācijām. Laikus ieraudzīta bedre, iespējams, ļaus izvairīties no drošībai un pat veselībai bīstamām situācijām, saudzējot ne vien sevi, bet arī velosipēdus un automašīnas.

«Aizvadītajā gadā izjutām iedzīvotāju pozitīvo noskaņojumu un pat vēlēšanos iesaistīties šajā akcijā, tādēļ aicinām arī sabiedrību izdaiļot bedrainos ceļu posmus, iestādot bedrē pa vienai vai vairākām atraitnītēm,» aicina Kossovičs. Rīkotāji brīdina: uz ceļa būt uzmanīgiem, stādīšanai izvēloties bedri, kas tuvāka ceļa malai, kā arī stādīt tikai tad, ja uz konkrētā ceļa posma satiksme mitējusies un netuvojas auto. Tāpat, stādīt tikai diennakts gaišajā laikā, uzģērbjot atstarojošo vesti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv