Latvijas dāmas līdzīgā spēlē zaudē Krievijai

3 komentāri

Latvijas sieviešu basketbola izlase, gatavojoties Eiropas čempionātam, šodien aizvadīja pirmo pārbaudes spēli turnīrā Čehijā, tiekoties pret Krievijas basketbolistēm.

Uzvaru ar rezultātu 70:63 izcīnīja Krievijas valstsvienība. Rezultatīvākā Latvijas izlasē ar 12 gūtajiem punktiem bija Anda Eibele, bet pa deviņiem punktiem sameta Liene Jansone un Aija Brumermane.

Spēles pirmo ceturtdaļu ar 17:10 uzvarēja Krievijas izlase, bet vienā no epizodēm nokdaunu saņēma Elīna Babkina, kura bija spiesta atstāt laukumu un mača turpinājumā tajā neatgriezās. Otrajā ceturtdaļā latvietes spēja mainīt spēles gaitu un pēc spēlētām divdesmit minūtēm atradās vadībā ar 33:31

Trešās ceturtdaļas sākumā Latvijai +1 (36:35), bet tās vidū pēc Andas Eibeles precīzā trīspunktu metiena 44:38. Turpinājumā krievietes pietuvojās līdz minimumam, bet pirms izšķirošajām desmit minūtēm Latvija saglabāja +1 (48:47).

Spēles pēdējo cēlienu sekmīgāk iesāka Krievija, panākot sev vadību ar 55:50, bet pēc četrām minūtēm 58:54. Mača noslēgumā Krievija pārsvaru nosargāja un svinēja uzvaru ar 70:63.

Nākamo spēli Latvijas basketbolistes aizvadīs ceturtdien pret laukuma saimniecēm čehietēm.