Latvijas futbolisti izcīna uzvaru Maltā

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā spēlē šovakar Latvijas izlases futbolisti izbraukumā ar 2:0 pieveica Maltas valstsvienību.

Kaspars Gorkšs & Artjoms Rudņevs

Maču aktīvāk iesāka Latvijas izlase un 13. minūtē pa vārtu pārliktni trāpīja Jurijs Laizāns. Turpinājumā iespējas izcelties bija arī Artjomam Rudņevam, kurš debitēja valstsvienības pamatsastāvā Ģirta Karlsona vietā. Puslaika otrajā pusē uzbrukumus sāka veidot arī Maltas futbolisti, taču līdz reāliem vārtu gūšanas momentiem nenonāca. Bet 42. minūtē pēc Aleksandra Cauņas izpildītā soda sitiena bumbu vārtos ievirzīja Kaspars Gorkšs - 1:0.

Otrā puslaika vidū Maltas futbolisti arvien bīstamāk sāka apdraudēt Andra Vaņina sargātos vārtus un 70. minūtē pēc neliela apjukuma soda laukumā Daniels Bogdanovičs trāpīja pa vārtu stabu. Arī turpinājumā maltieši uzbruka aktīvāk, taču 85. minūtē Māris Verpakovskis viegli apspēlēja pretinieku aizsargu, ielauzās soda laukumā un panāca 2:0.

Citā mūsu apakšgrupa spēlē šovakar Gruzija savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Izraēlu, bet Horvātija savā laukumā pēc pirmā puslaika cīnās neizšķirti 0:0 ar Grieķiju.

Atgādinām, ka pirmajā mačā Latvija ar 0:3 savā laukumā zaudēja Horvātijai, bet Malta viesos ar 1:3 piekāpās Izraēlai.

Nākamo spēli Latvijas futbolisti aizvadīs 8. oktobrī Grieķijā, bet 12. oktobrī «Skonto» stadionā tika uzņemta Gruzijas izlase.