Latvijas futbolisti paliek bez Baltijas kausa

Baltijas kausa izcīņas spēlē, kas sestdien notika Kauņā, Latvijas futbola izlase 0:2 zaudēja Lietuvas valstsvienībai.

Tādējādi Latvijas izlasei neizdevās trešo reizi pēc kārtas triumfēt Baltijas kausa izcīņā.

Lietuviešiem abus vārtus guva Igors Morins, kurš bija precīzs 25. un 81. minūtēs.

Jāpiebilst, ka Latvijas izlase otrā puslaika sākumā palika mazākumā, jo pāris minūšu laikā divas dzeltenās kartiņas nopelnīja Dzintars Zirnis.

Latvijas izlases sastāvs: Andrejs Piedels (Deniss Romanovs, 46. min.); aizsargi — Aleksandrs Isakovs, Artūrs Zakreševskis, Mihails Zemļinskis, Dzintars Zirnis; Aleksejs Višņakovs (Mihails Miholaps, 81. min.), Viktors Morozs (Gatis Kalniņš, 30. min.), Genadijs Soloņicins, Valentīns Lobaņovs (Vladimirs Žavoronkovs, 46. min.); Andrejs Štolcers (Ruslans Mihaļčuks, 57. min.), Igors Sļesarčuks (Kristaps Blanks, 59. min.).