Latvijas futbolisti pārbaudes spēlē atzīst Kataras pārākumu

33 komentāri

Latvijas futbola izlase šovakar Dohā aizvadīja pārbaudes spēli pret Kataras valstsvienību, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 1:3. Latvijas izlase aizvadītajā mačā spēlēja bez vairākiem pamatsastāva futbolistiem.

Pirmie rezultātu atklāja Latvijas futbolisti, kad pirmā puslaika 20. minūtē Jurijs Žigajevs ar skaistu sitienu vārtu augšējā stūrī pārspēja pretinieku vārtsargu.

Turpinājumā biežāk uzbruka Kataras izlase un vienā no epizodēm uz Latvijas valstsvienības vārtiem tika nozīmēts soda sitiens. 35. minūtē spēcīgu sitienu izdarīja Ibrahims Mažeds Abdulmažeds, bet bumba, skarot vienu no spēlētājiem, nedaudz zem vārtu pārliktņa ielidoja vārtos.

Puslaikā izskaņā viesiem bija izdevība gūt otros vārtus, bet Alana Sineļņikova raidītā bumba tikai nedaudz lidoja garām vārtiem.

Otrajā puslaikā tika gūti divi vārti un abas reizes izcēlās laukuma saimnieki. 65. minūtē Abdulmažeds panāca 2:1, bet 81. minūtē Jaralahs Al Mari trešo reizi spēlē pārspēja Pāvelu Doroševu.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs 28. maijā, kad Vācijas pilsētā Dīsburgā tiksies pret Turcijas futbolistiem, bet 7. jūnijā Rīgā norisināsies PK kvalifikācijas spēle starp Latviju un Bosniju un Hercegovinu.