Latvijas futbolistiem uzvara Gruzijā

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē šovakar Latvijas izlases futbolisti izbraukumā ar 1:0 pieveica Gruzijas valstsvienību.

Aleksandrs Cauņa

Pirmajā puslaikā bīstamāki momenti radās pie Andra Vaņina sargātajiem vārtiem, turklāt divas reizes bumba trāpīja pa vārtu stabu. Pāris iespējas izcelties bija arī Latvijas izlases futbolistiem, tomēr pēc 45 minūtēm rezultāts palika neatklāts.

Mača 64. minūtē spēles rezultātu atklāja Latvijas izlases pussargs Aleksandrs Cauņa. Lai gan atlikušajā laikā gruzīniem bija iespējas izlīdzināt rezultātu, tomēr Latvijas izlases aizsardzība un Vaņins nospēlēja pārliecinoši.

Citās F apakšgrupas spēlēs šodien Grieķijas izlases futbolisti viesos ar 1:0 pārspēja Izraēlas valstsvienību, bet Horvātija ar 3:1 uzvarēja Maltu.

Nākamo kvalifikācijas turnīra maču Latvijas izlase aizvadīs 6. septembrī Rīgā, kad spēkosies ar Grieķijas futbolistiem.

Bet pēc spēlēm pret Gruziju un Grieķiju oktobrī paredzēts aizvadīt pēdējās divas kvalifikācijas cikla spēles - savā laukumā pret Maltu un izbraukumā pret Horvātiju.