Latvijas hokejisti 16. un 17. decembrī spēlēs pret Dāniju

Apollo
0 komentāru

Latvijas Hokeja federācija (LHF) 23. oktobra valdes sēdē apstiprināja, ka 16. un 17. decembrī «Arēnā Rīga», gatavojoties olimpiskajām spēlēm, Latvijas valstsvienība aizvadīs pārbaudes spēles pret Dānijas izlasi.

Latvijas hokejisti 16. un 17. decembrī spēlēs pret Dāniju

Foto: AP/Scanpix

Lēmums ir saskaņots ar Rīgas «Dinamo» kluba vadību un treneriem. Uz pārbaudes spēlēm tiks uzaicināti Latvijas izlases kandidāti, kuri šobrīd spēlē KHL un DEL līgās, bet jau drīzumā sāksies biļešu pārdošana uz spēlēm.

Šodien LHF valdes sēdē, prezidents Kirovs Lipmans parakstīja sadarbības līgumu ar LTV7 uz diviem gadiem. LTV7 ģenerāldirektors Edgars Kots parakstīšanas brīdī uzsvēra: «Hokejs arī turpmāk priecēs mūsu skatītājus. Cieši sadarbojoties, strādāsim vairāk arī pie jauniešu un bērnu hokeja atspoguļošanas.»

Lipmans pauda prieku, ka valsts televīzijai ir interese atspoguļot hokeju ne tikai izlases līmenī, bet pievērst uzmanību arī Latvijas čempionātam un bērnu hokejam.

Sēdē tika pārrunāti arī izlašu gatavošanās dažādiem turnīriem. Jau šonedēļ Latvijas U-17 izlase dosies uz Baltkrieviju, lai piedalītos starptautiskajā turnīrā, kur mūsu jaunieši mērosies spēkiem ar Baltkrievijas un Maskavas apgabala U-17, kā arī Polijas U-18.

Plānots, ka Latvijas U-18 izlase 10. decembrī aizvadīs pārbaudes spēli pret Rumānijas U-20 izlasi, kura pēc tam dosies uz Igauniju, lai piedalītos pasaules čempionātā otrajā divīzijā. 

LHF valdes sēdē piedalījās arī Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Andrejs Maticins, kurš informēja par izlases treniņnometnes programmu. Nometne plānota no 10. līdz 18. decembrim Ozolniekos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv