Latvijas hokejisti arī otrajā spēlē pieveic Baltkrieviju Pozitīvi

Latvijas izlases hokejisti šovakar otrajā pārbaudes spēlē ar 2:1 uzvarēja Baltkrievijas valstsvienību.

Latvijas izlases hokejisti šovakar aizvada otro pārbaudes spēli pret Baltkrievijas valstsvienību.

Pirmajā trešdaļā laukumā ritēja līdzīga cīņa, taču reālas iespējas gūt vārtus praktiski nebija. Dažās epizodēs veiksmīgi nospēlēja mūsu jaunais vārtsargs Edgars Lūsiņš, kamēr potenciālie uzbrukuma līderi nereti aizrāvās ar individuālu spēli un līdz bīstamiem momentiem netika.

Otrā perioda sākumā Latvijas komanda izturēja skaitlisko mazākumu, bet perioda 7. minūtē ar spēcīgu un precīzu metienu starp Vitālija Kovala kājsargiem mača rezultātu atklāja Sergejs Pečura (1:0). Turpinājumā Latvijas valstsvienība trīsreiz pēc kārtas spēlēja vairākumā, taču iespēlētās kombinācijas pārvērst vārtu guvumā neizdevās. Trešdaļas beigās Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs izskrēja divatā pret baltkrievu vārtsargu, tomēr pēc Dārziņa piespēles Rēdlihu paspēja aizķeksēt baltkrievu aizsargs.

Trešā perioda 5. minūtē Baltkrievijas izlasei tomēr izdevās panākt izlīdzinājumu, kad ar metienu no vārtu priekšās Lūsiņu pārspēja Oļegs Antoņenko (1:1). Turpinājumā abām komandām bija iespējas spēlēt vairākumā, taču vārtus gūt nevienai no komandām neizdevās. Bet 11. minūtē pēc lieliska Laura Dārziņa manevra un sekojošās piespēles ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī vārtus guva Miķelis Rēdlihs (2:1).

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Miķelis Rēdlihs, bet baltkrieviem - Dmitrijs Meļeško.

Atgādinām, ka ceturtdienas vakarā abu komandu pirmajā pārbaudes mačā Latvijas hokejisti uzvarēja ar 3:2.

Pēdējās divas pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta Latvijas izlase aizvadīs 2. un 3. maijā izbraukumā tiekoties ar Slovākijas valstsvienību.