Latvijas hokejisti otrajā mačā zaudē Vācijai

67 komentāri

Pārbaudes spēlē hokejā, gatavojoties Soču olimpiskajām spēlēm, Latvijas izlases hokejisti trešdienas vakarā Esenē ar 0:4 piekāpās Vācijas valstsvienībai.

Miķelis Rēdlihs

Latvija un Vācija 0:4 (0:0, 0:3, 0:1).
Volfs (Ketemers, 22), Boils (Flāke, volfs, 33, vair.), Volfs (Festerlings, Flāke, 39), Plahta (Vurms, Millers, 60).

Spēles pirmajās 20 minūtēs vārti netika gūti, lai gan Latvijas izlase divreiz spēlēja skaitliskajā vairākumā, bet otrajā trešdaļā jau 2. minūtē Davids Volfs izvirzīja vadībā Vācijas valstsvienību. Otrā perioda vidū Ervīnu Muštukovu Latvijas komandas vārtos nomainīja Māris Jučers un jau pēc nepilnas minūtes vācieši realizēja skaitlisko pārsvaru, vārtus gūstot Derilam Boilam.

Nepilnu pusotru minūti līdz otrās trešdaļas beigām Volfs guva savus otros vārtus spēlē, panākot jau 3:0 Vācijas valstsvienības labā, bet spēles pēdējā minūtē mača galarezultātu uzstādīja Matiass Plahta.

Atgādinām, ka otrdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē citā Vācijas pilsētā Hernē uzvaru ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā izcīnīja Latvija.

Pēdējās pārbaudes spēles Latvijas hokejisti aizvadīs jau Olimpiādes priekšvakarā Sočos, kad tiksies ar Krievijas un Austrijas izlasēm.