Latvijas hokejisti pārbaudes spēles noslēdz ar zaudējumu

73 komentāri

Šodien pēdējo pārbaudes spēli hokejā pirms gaidāmā pasaules čempionāta aizvadīja Latvijas izlase, kura Francijas pilsētā Ruānā tikās pret laukuma saimniekiem francūžiem.

Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja Francijas hokejisti. Šī Latvijas izlasei bija pēdējā pārbaudes spēle pirms pasaules čempionāta, taču turnīrā 13. maijā abas komandas tiksies apakšgrupas ietvaros.

Uz Franciju nedevās vairāki izlases līderi: vārtsargs Edgars Masaļskis, aizsargi – Kristaps Sotnieks, Krišjānis Rēdlihs, Georgijs Pujacs, kā arī uzbrucēji – Mārtiņš Cipulis, Lauris Dārziņš, Jānis Sprukts un Roberts Jekimovs.

Pēdējā pārbaudes spēlē treneri vārtus sargāt ir uzticējuši 20 gadus vecajam Kristeram Gudļevskim, savukārt kapteinis ir aizsargs Agris Saviels.

Francūžus vadībā pirmajā periodā izvirzīja Kevins Hekefils, bet otrajā 2:0 panāca Tedijs da Kosta.

Otrās trešdaļas izskaņā no vārtu priekšas Francijas vārtsargu Kristobālu Huē pārspēja Oskars Cibuļskis, bet mača pēdējās trešdaļas pēdējā minūtē Damjēns Flerī guva trešos vārtus.

Par spēles labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Agris Saviels, tikmēr Francijas komandā - Tedijs da Kosta.