Latvijas izlase pēdējā pārbaudes spēlē pārliecinoši zaudē Krievijai

Pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Latvijas izlases basketbolisti viesos ar 68:89 zaudēja Krievijas valstsvienībai.

Ainars Bagatskis

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Jānis Strēlnieks, 12 punkti šoreiz Rihardam Kuksikam, bet desmit punktus guva Rinalds Sirsniņš.

Mača sākumā vadībā izvirzījās Latvijas izlase, taču ceturtdaļas vidū krievi lauza spēles gaitu un pēc pirmajām desmit minūtēm jau bija iekrājuši septiņu punktu pārsvaru (17:24). Otrajā ceturtdaļā latviešiem izdevās nedaudz samazināt rezultāta starpību un lielajā pārtraukumā mūsu basketbolisti devās ar -3 (34:37).

Diemžēl trešā ceturtdaļa Latvijas izlasei izvērtās pagalam neveiksmīgi, jo pašiem izdevās gūt tikai desmit punktus, kamēr krievi sameta 27, tādejādi pirms pēdējās ceturtdaļas mūsu komanda zaudēja jau ar -20 (44:64). Bet pēdējās desmit minūtēs Latvijas komandai neizdevās samazināt rezultāta starpību un tika piedzīvots pārliecinošs zaudējums.

Jau pirmdien, 2. augustā Melnkalnē Latvijas izlase sāks Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, bet pirmais mačs «Arēnā Rīga» būs 5. augustā pret Itāliju.