Latvijas kamaniņu braucēji otrā desmita beigās

Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā kamaniņu sportā šodien neveiksmīgi startēja Latvijas sportisti, ieņemot vietas otrā desmita beigās.

Guntis Rēķis

No Latvijas kamaniņu sportistiem visaugstāko - 17. vietu - izcīnīja Guntis Rēķis.

Guntis Rēķis, kurš pēc pirmā brauciena bija 17. vietā, divu braucienu summā uzrādīja rezultātu minūte un 45,808 sekundes, ieņemot 18. vietu. Par uzvarētāju kļuva Pasaules kausa līderis Armīns Cēgelers, kuram Rēķis zaudēja 0,737 sekundes.

Inārs Kivlenieks, kurš pēc pirmā brauciena bija 14. vietā, sacensību noslēgumā ieņēma 19. vietu, no Cīglera atpaliekot 0,806 sekundes, bet Mārtiņš Rubenis piektajā posmā izcīnīja 20. vietu, uzvarētājam zaudējot 0,943 sekundes, lai gan pēc pirmā brauciena Rubenis bija 26. vietā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc pieciem posmiem Rēķis ar 165 punktiem ieņem 11. vietu, Kivlenieka kontā ir 136 punkti, kas dod 18. vietu, bet Rubenis ar 63 punktiem atrodas 26. vietā. Līderis ar 455 punktiem ir Cēglers, bet otrajā vietā esošajam vācietim Davidam Melleram ir 385 punkti.

Nākamais Pasaules kausa izcīņas posms 17. un 18. janvārī norisināsies Oberhofas trasē Vācijā.

Jau ziņots, ka sestdien Latvijas kamaniņu sportisti posmu aizvadīja ļoti sekmīgi - divnieks Andris un Juris Šici izcīnīja trešo vietu, bet sieviešu konkurencē Maija Tīruma izcīnīja piekto vietu, bet Anna Orlova ierindojās 11. vietā.