Latvijas kamaniņu braucēji stafetē sešiniekā, Tīrumai 18. vieta

4 komentāri

Pasaules kausa ceturtajā posmā kamaniņu sportā aizvadītajā naktī Vistleras trasē Kanāda komandu stafetē Latvijas izlase ieguva sesto vietu, bet dāmu konkurencē 18. vietā ierindojās Elīza Tīruma

Elīza Tīruma

Stafetē triumfēja Vācijas komanda, kurā par 0,411 sekundēm apsteidza Kanādu, bet trešo vietu izcīnīja Austrijas kamaniņu sportisti, kuri uzvarētājiem zaudēja 0,895 sekundes.

Latvijas komanda (Tīruma, Kristaps Mauriņš, Andris Šics/Juris Šics) no sacensību uzvarētājiem atpalika par 1,402 sekundēm.

Sieviešu sacensībās uzvaru izcīnīja vāciete Natālija Gaizenbergere, otro vietu ieguva kanādiete Aleksa Gafa (+0,133), bet trešajā vietā ierindojās vāciete Aņke Višņevski (+0,210).

Tīruma ieguva 18. vietu, no Gaizenbergeres atpaliekot jau par 0,987 sekundēm.

Pasaules kausa piektais posms nākamās nedēļas nogalē risināsies Pārksitijas trasē ASV.