Latvijas kamaniņu braucējiem trešā vieta komandu stafetē

Pasaules čempionātā kamaniņu sportā komandu sacensībās šodien otro gadu pēc kārtas trešo vietu izcīnīja Latvijas izlase.

Latvijas komandas sastāvā startēja Maija Tīruma un Guntis Rēķis, kā arī Andris un Juris Šici. Pirmais trasi veica Rēķis, kurš uzrādīja trešo labāko rezultātu, arī Tīrumai bija trešais labākais laiks, bet Šiciem piektais rezultāts, ar ko bija pietiekami trešajai vietai kopvērtējumā.

Sacensībās uzvarēja Vācijas izlase, kuru pārstāvēja Natālija Gaizenbergere, Fēlikss Lohs un Andrē Floršucs/Torstens Vustlihs, kas Latviju apsteidza par 2,869 sekundēm, bet otro vietu izcīnīja Austrijas komanda.

Jau ziņots, ka divnieku sacensībās piektdien par uzvarētājiem kļuva Itālijas pāris Gerhards Plankenštainers/Osvalds Haselrīders, bet Latvijas sportisti Andris un Juris Šici ieņēma 19. vietu.

Sieviešu konkurencē astoto vietu izcīnīja Latvijas kamaniņu sportiste Maija Tīruma, bet Anna Orlova pirmajā braucienā ieņēma 23. vietu un sacensību otrajam braucienam nekvalificējās. Par pasaules čempioni kļuva amerikāniete Erina Hemlina, kura Pasaules kausa posmos uz goda pjedestāla nebija stāvējusi ne reizi, bet savā mājas trasē pārtrauca Vācijas kamaniņu braucēju uzvaru gājienu, kas bija sācies 1995. gadā.

Tikmēr vīriešu sacensībās sestdien 22. vietu ieņēma Latvijas kamaniņu sportists Guntis Rēķis, Mārtiņs Rubenis palika 24. vietā, bet Inārs Kivlenieks pirmajā braucienā bija tikai 33. vietā un sacensību otrajam braucienam nekvalificējās. Par pasaules čempionu kļuva Vācijas kamaniņu sportists Fēlikss Lohs, kurš pirmajā braucienā spēja uzrādīt jaunu trases rekordu - 51,939 sekunde.