Latvijas kausa 1/4 finālā iekļūst «Olimps» un «Ventspils»

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ceturtdien iekļuva divi Latvijas virslīgas čempionāta klubi — «Olimps» un «Ventspils», vēsta Latvijas Futbola federācijas (LFF) oficiālā mājas lapa internetā.

«Olimpa» futbolisti 4. kārtas spēlē Rīgā ar 2:0 uzvarēja pirmās līgas komandu JFC «Skonto». Uzvaru «Olimps» panāca tikai mača beigās — 78. minūtē Maksims Daņilovs atklāja rezultātu, bet pēc piecām minūtēm Iļja Ščaņicins dubultoja «Olimpa» pārsvaru.

Savukārt Rēzeknē vietējā komanda BSK «Dižvanagi» gandrīz sarūpēja pēdējo gadu lielāko sensāciju. Rēzeknes komanda sacensību 4. kārtas spēlē pamatlaikā un pagarinājumā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar pēdējo divu gadu Latvijas kausa ieguvējiem «Ventspils» futbolistiem, taču pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 3:1 pārāks bija virslīgas klubs.