Latvijas mūziķi vienojas kopīgā lūgšanā Attēlu galerija Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Tuvojoties emocionāli bagātajam Ziemassvētku laikam, vairāki Latvijā labi pazīstami mūziķi apvienojuši savu talantu un labās domas kopīgā dziesmā - lūgšanā. Dziesmas «Mēs lūgsim» pirmizrāde paredzēta «Latviešu radio» ēterā pirmdien, 30.novembrī plkst.18.00 raidījumā «Latviešu radio jaunumi», un līdz pat piektdienai tā ekskluzīvi būs dzirdama tikai «Latviešu Radio» viļņos. Ar šīs dziesmas pirmatskaņojumu mūziķi ieskandina Pirmo Adventi un steidz novēlēt dvēseliski gaišu svētku gaidīšanas noskaņu, īpaši šajā sociālās spriedzes un ekonomiskās nomāktības laikā.

Jaunajā dziesmā «Mēs lūgsim» apvienojušies labi pazīstamie mūziķi - Normunds Rutulis, Kristīna Zaharova, «Lady’s Sweet», Normunds Pauniņš («Otrā puse»), Marta Kukarāne («Finx»), kā arī grupas «Forte» solists Zix. Jaunās kompozīcijas mūzikas autors ir grupas «Forte» līderis Jānis Kļaviņš, teksta autore - Iveta Priede. Pie dziesmas aranžējuma strādājis Julians, bet ģitāru aranžējumus ieskaņojis Mārcis Auziņš. Visi mākslinieki ikdienā darbojas katrs savos projektos.

Dziesmas «Mēs lūgsim» ieraksts tapis pateicoties «mezmalasvikings.lv» atbalstam. Īpašu pateicību mūziķi izsaka arī Arvīdam Apfelbaumam par ieraksta idejas atbalstīšanu.

Apvienojoties dziesmas «Mēs lūgsim» ierakstam, mūziķi vēlas pievēst sabiedrības uzmanību tam, ka sirds siltums un kopīga gaiša cerība ir īpaša vērtība laikā, kad Latvijā valda spēcīga psiholoģiska un sociāli ekonomiska spriedze. Viss labais sākas katra paša sirdī un tikai pašu cilvēku spēkos ir šo gaismu saglabāt un vairot. Vienojoties kopīgā dziesmā, mūziķi vēlējās aicināt arī visu Latvijas tautu vienoties kopīgā gaišā domā par nākotni un lūgšanā - vismaz muzikālā lūgšanā, dziedot līdzi šo dziesmu.

Jau no nākamās nedēļas dziesma «Mēs lūgsim» būs dzirdama arī citu Latvijas radiostaciju ēterā, savukārt tās video versija no 9.decembra būs vērojama Latvijas TV kanālos, tostarp arī Mūzikas Video kanālā un LMK ēterā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv