«Latvijas princeses» atstāj skaistules — Veronika un Simona Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

7. sērijā meitenes centās pārliecināt auditoriju ar savām uzstāšanās prasmēm, prezentējot esejas par tēmu «Ar ko Latvija var lepoties». Itin visām dalībniecēm klausītāji izteica skarbas piezīmes un aizrādījumus.

«Latvijas princeses» atstāj skaistules — Veronika un Simona 3 attēli Atvērt

Foto: www.princese.lnt.lv

Sanita Kubliņa runāja par dziesmu un deju svētkiem, Alise Piterniece — par sportistu sasniegumiem, bet Zanda Jundze izteica savu viedokli par Latvijas kultūru un tradīcijām. Ilze Mitre izvēlējās runāt par Latvijas dabu, Simona Kubasova — par Jāņu svinēšanas tradīcijām, savukārt Veronika Debese — par Latvijas cilvēkiem un savstarpējām attiecībām. Pēc uzstāšanās publikas priekšā meitenes piedalījās nelielā foto sesijā un atklāja veidus, kā viņas cenšas uzturēt savu fizisko formu.

Cīņu par princeses titulu un kroni 7. sērijas noslēgumā nācās pārtraukt Veronikai Debesei un Simonai Kubasovai. Pēc Valda Škutāna domām, abas meitenes nespēja sevi kritiski novērtēt un pamanīt savas negatīvās īpašības.

No sešām dalībniecēm Sanitas, Veronikas un Simonas raksturojumā īpaši izcelts tika vizuālais skaistums. Savukārt Ilzes, Zandas un Alises raksturojumā vairāk izcēla patiesumu, sirsnību un gudrību. Atliek vien secināt, ka, ņemot vērā pagājušā gada «Princeses» titula ieguvēju Katrīnu Puriņu, Valdim joprojām cieņā ir latviešu pieticīgās «sērdienītes» tēls.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv