Latvijas Radio klusēšana bijis ieskats nākotnē

Apollo
0 komentāru

Latvijas Radio (LR) klusēšana pirmdienas rītā bijusi «nākotnes demonstrēšana», atsaucoties uz LR ģenerāldirektora vietas izpildītāju Dzintri Kolātu, portālam «Apollo» teica LR pārstāve Ilze Vasermane.

Latvijas Radio atbalstītāja piektdien notikušajā protesta akcijā pie Saeimas nama. Akcijas dalībnieki no plkst. 13 dažas minūtes klusējot un aizlīmētām mutēm stāvēja pie parlamenta ēkas, tādējādi paužot savu atbalstu LR turpmākai pastāvēšanai.

Latvijas Radio atbalstītāja piektdien notikušajā protesta akcijā pie Saeimas nama. Akcijas dalībnieki no plkst. 13 dažas minūtes klusējot un aizlīmētu muti stāvēja pie parlamenta ēkas, paužot savu atbalstu LR turpmākai pastāvēšanai.

Foto: «Apollo»/R.Oliņš

Pēc viņas sacītā, ja drīzumā neatrisināsies jautājums par finanšu līdzekļu piešķiršanu LR, «šādi klusumi diemžēl būs ikdienas parādība».

Pirmdien radio klusēšana gan bijusi akcija, nevis reāla vajadzība.

Jau ziņots, ka LR pirmdienas rītā pēc ziņu izlaiduma pulksten 7 pārstāja skanēt. Kā norādīts LR1 programmā, no pulksten 7.07 līdz pulksten 8 paredzēta «Latvijas Radio protesta akcija».

LR ģenerāldirektora vietas izpildītājs Kolāts pagājušajā ceturtdienā paziņoja, ka jau šonedēļ radio varētu apklust. «Lielākajā daļā radio, protams, turpinās skanēt, bet pieļauju iespēju, ka jaunnedēļ radio kādu brīdi var klusēt,» pauda Kolāts.

LR nonācis finanšu grūtības, tā parāds ir gandrīz 800 000 latu. 20. janvārī par amata atstāšanu paziņoja LR ģenerāldirektors Aigars Semēvics. Patlaban viņu aizvieto Kolāts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv