Latvijas rallija čempionāta apskats turpmāk TV kanālā «Motors TV»

Apollo
0 komentāru

Latvijas autorallija čempionāta posmu, kā arī Baltijas čempionāta sacensību apskats atgriezies Francijas kabeļtelevīzijas kanālā «Motors TV», tādējādi to varēs vērot aptuveni 15 miljoni kabeļtelevīzijas lietotāju visā Eiropā, aģentūru LETA informēja Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns.

Latvijas rallija čempionāta apskats turpmāk TV kanālā «Motors TV»

Foto: Kristaps Začests

Šī gada laikā paredzēti trīs programmu cikli, bet pirmie raidījumi sasnieguši skatītājus jau šajā nedēļā. Programmu Francijas televīzijas kanālam gatavo Latvijas kompānija «Studio 3B» sadarbībā ar LAF Rallija komisiju.

Pirmajā raidījumu ciklā, kura demonstrēšana sākta trešdien vakarā, tiek apskatīti Latvijas rallija čempionāta pirmie trīs posmi - «Winter Rally» Lietuvā, «Sarma» Gulbenē un «BTA Rally Talsi» Talsu pusē. Otrajā ciklā, kas būs skatāms augustā, būs redzams Latvijas čempionāta posmu - Madonas un Latgales ralliju - apskats, kā arī Baltijas čempionāta trešā posma sacīkstes Lietuvā «300 Lakes Rally».

Savukārt trešajā ciklā, ko «Motors TV» demonstrēs novembrī, tiks apskatīti Latvijas čempionāta pēdējie posmi - rallijs «Kurzeme» un rallijs «Latvija» - , kā arī Baltijas rallija sezonu noslēdzošais rallijs Sāremā, Igaunijā.

Šī nav pirmā Latvijas rallija speciālistu sadarbība ar Francijas telekanālu. Jau 2008. gadā Latvijas rallija čempionāts bija vērojams daudziem Eiropas autosporta līdzjutējiem. Arī toreiz pārraides producents bija Latvijas kompānija «Studio 3B».

«Motors TV» kabeļtelevīzijas kanāla vērošanas iespējas Latvijas teritorijā un Latvijas autorallija čempionāta apskatu «Motors TV» versijas raidlaikus var atrast kanāla oficiālajā interneta mājaslapā «www.motorstv.com».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv