Latvijas snovbordista Vasina dalība Vankūverā zem jautājuma zīmes

Apollo
0 komentāru

Latvijas snovbordista Toma Vasina dalība Vankūveras olimpiskajās spēlēs ir apdraudēta, jo Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS) vēlas atcelt Latvijas sportistam piešķirto kvotu startam snovbordkrosā, liecina aģentūras BNS rīcībā nonākusī informācija.

Toms Vasins

Foto: Ieva Čīka/LETA

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ceturtdien nenoliedza, taču arī neapstiprināja šo informāciju, sakot, ka pilnīga skaidrība par Vasina startu būs otrdien. «Viss būs skaidrs otrdien, kad Latvijas delegācijas vadības pārstāvji būs ieradušies Vankūverā, kur notiks dalībvalstu pārstāvju sanāksme un tiks iesniegti dalībnieku sastāvi,» aģentūrai BNS sacīja LOK sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Āķe-Vīksne.

Aģentūras BNS centieni ceturtdienas vakarā sazināties ar Latvijas Slēpošanas savienības (LSS) ģenerālsekretāru Agri Rauguli bija neveiksmīgi.

Jau ziņots, ka Vasins olimpieša statusā tika apstiprināts otrdien. Viņš sākotnēji bija aiz svītras starp tiem sportistiem, kas kvalificējušies startam Vankūverā, taču pie ceļazīmes tika, jo citu valstu nacionālās olimpiskās komitejas nav izmantojušas tām piešķirtās kvotas.

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet «www.bns.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv