Latvijas studentu hokeja izlasei sagrāve ziemas Universiādes 1/4 finālā

2 komentāri

Latvijas studentu hokeja izlase trešdien Itālijas pilsētā Trentīno notiekošās ziemas Universiādes ceturtdaļfināla mačā ar 1:6 (0:3, 1:1, 0:2) atzina Kazahstānas valstsvienības pārākumu.

Ēriks Miļuns

Latvijas izlases labā vienīgos vārtus guva Artūrs Batraks, kurš otrās trešdaļas 6. minūtē uz to brīdi panāca rezultātu 1:6.

Kazahstānas izlase mača gaitā pa Henrija Anča sargātajiem vārtiem veica 49 metienus, kamēr latvieši atbildēja ar 23 raidījumiem.

Pēc šī zaudējuma Latvijas izlase dalību sacensībās turpinās, spēkojoties par 5. līdz 8. vietu.

Kā ziņots, pirmajā turnīra mačā Latvija ar 2:4 piekāpās sacensību saimniekiem itāliešiem, pēc tam ar 2:3 pagarinājumā piekāpās ASV, bet apakšgrupu turnīra noslēdzošajā cīņā ar 5:2 pieveica Zviedriju, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Sava vīriešu hokeja izlase Latvijai mūsdienu augstskolu sporta vēsturē ir pirmo reizi. Latvijas valstsvienības galvenais treneris ir Ēriks Miļuns.

Universiāde risināsies līdz svētdienai, un Latviju sacensībās pārstāv gandrīz 40 dalībnieku delegācija, kas spēkojas piecos sporta veidos - kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, šorttrekā un hokejā.

Kopā dalību Universiādē pieteikuši 59 valstu pārstāvji. Sacensībās 13 sporta veidos piedalīsies vairāk nekā 3000 sportistu studentu.