Latvijas telpu futbola izlase iegūst Baltijas kausu

1 komentārs

Latvijas vīriešu telpu futbola izlase svētdien Ogrē kļuva par Baltijas kausa ieguvēju. Izšķirošajā mačā Latvijas sportisti ar rezultātu 4:0 (0:0) pārspēja Lietuvas valstsvienību.

Šajā mačā pirmie vārti tika gūti vien 31.minūtē, tomēr noslēdzošajās deviņās minūtēs Latvija izcēlās uzreiz četras reizes. Ar "hat-trick" atzīmējās Maksims Seņs, bet vienus vārtus guva Aleksandrs Žukovs.

Pirms tam pirmajā spēlē Latvija piektdien cīnījās neizšķirti 5:5 ar Igaunijas valstsvienību, noslēdzošos vārtus gūstot pēdējā minūtē. Savukārt sestdien Lietuva ar 2:1 uzvarēja igauņus.

Līdz ar to Latvija triumfēja kopvērtējumā, apsteidzot Lietuvu, bet trešajā pozīcijā palika Igaunijas sportisti.

Iepriekšējo reizi Baltijas kauss futzālā notika 2010.gadā, kurā Rīgā triumfēja Latvijas izlase.