Latvijas U-18 hokejisti PČ sāk ar zaudējumu

Šodien Minskā pasaules čempionātā hokejā U-18 elites divīzijā zaudējumu piedzīvoja Latvijas hokejisti.

Latvijas valstsvienība ar 2:7 zaudēja Somijas hokejistiem. Latvijas izlasē vārtus guva Ņikita Koļesņikovs un Māris Diļevka. Latvijas izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs pirmajā čempionāta spēlē vārtos lika Kristeru Gudļevski.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar somu hokejistu pārākumu 2:1, bet pēc otrā perioda rezultāts bija 6:2 Somijas labā. Spēles pēdējā trešdaļā somi guva septītos vārtus un svinēja pirmo uzvaru čempionātā.

Nākamo apakšgrupas spēli Latvijas hokejisti aizvadīs trešdien, kad tiksies ar Krievijas izlasi.

Zaudējumu pirmajā spēlē piedzīvoja arī Kanādas hokejisti, kas ar 1:3 atzina Šveices jauniešu pārākumu.